ROWENTA DC HAIR DRYER CV5610

DC HAIR DRYER CV5610
Надпотужний і елегантний

Збільшена потужність фена дозволить висушити волосся, не пошкоджуючи їх, за лічені секунди. Новий елегантний дизайн і ергономічний корпус подарують задоволення від сушки.

Номер для довідки : CV5610F0

Перевагитовару

ФЕН DC ВІД ROWENTA: надпотужний і елегантний

З цим витонченим, легким і при цьому потужним феном ви зможете швидко підсушити волосся після водних процедур та зробити ефектну укладку на кожен день або для урочистого заходу.  Модель Rowenta CV5610 F0 вирізняє демократична ціна, при цьому в пристрої реалізовано всі важливі функції. Завдяки продуманій конструкції прилад зручний в експлуатації та невимогливий у догляді. Характеристики та особливості Фен Rowenta CV5610F0 насамперед привертає увагу стильним дизайном. Інші його переваги —ергономічний корпус та хороша зона захвату (пристрій надійно сидить у руці). Як і в професійних аналогах, у цій моделі передбачено можливість налаштування швидкості та  температури, що дає змогу вибирати щадний або більш інтенсивний режим роботи. Завдяки цій опції можна підібрати оптимальний режим для дбайливого догляду за волоссям різного типу (довгим і коротким, тонким і густим). Фен для волосся поставляється в комплекті з концентратором, який допоможе ретельно укласти кожне пасмо. Зафіксувати зачіску без надмірного застосування спеціальних засобів стайлінгу дає змогу опція холодного обдування. Догляд за феном передбачає періодичну очистку фільтра, а оскільки в цій моделі передбачено знімну решітку, цей процес буде максимально простим та швидким. Де купити? Щоб скористатися усіма перевагами побутової техніки ROWENTA, купуйте оригінальну продукцію бренду. Фірмові товари, забезпечені гарантіями, реалізуються з доставкою по Україні через офлайн- та інтернет-магазини наших офіційних партнерів, які представлені на сайті.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Потужність 2200  W
Налаштування температури 3  
Налаштування швидкості 2  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
Кольори Blue, grey and black  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.