ROWENTA DC HAIR DRYER CV5610

DC HAIR DRYER CV5610
Надпотужний і елегантний

Збільшена потужність фена дозволить висушити волосся, не пошкоджуючи їх, за лічені секунди. Новий елегантний дизайн і ергономічний корпус подарують задоволення від сушки.

Номер для довідки : CV5610F0

Перевагитовару

ФЕН DC ВІД ROWENTA: надпотужний і елегантний

Фен Essentials від Rowenta - це неперевершена міць у витонченому новому дизайні, який впишеться в будь-який інтер'єр. Завдяки стильному ергономічному корпусу фен приємно тримати в руках і міняти режими подачі повітря в залежності від ваших уподобань. Збільшена потужність мотора забезпечить найвищу якість сушіння за лічені секунди без шкоди для волосся. Сушка і укладання ще ніколи не були такими простими.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 2200  W
Налаштування температури 3  
Налаштування швидкості 2  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Петля для підвішування    
Напруга 220-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
Кольори Blue, grey and black  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.