ROWENTA ФЕН PRO AC - ICE PURE COLLECTION

ФЕН PRO AC - ICE PURE COLLECTION
ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО СУШІННЯ

ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ УКЛАДКИ, ЯК У САЛОНІ. Професійний надійний AC-мотор забезпечує високу ефективність сушіння та отримання результату, як у салоні. Завдяки високій потужності 2100 Вт та налаштуванням швидкості та температури ви з легкістю зможете висушити волосся та зробити укладку без пошкодження. Волосся залишається здоровим та блискучим. Режим холодного повітря дозволить закріпити укладку та зробить волосся слухняним.

Номер для довідки : CV8210F0

819,00 UAH1 UAH 819.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

ЕФЕКТИВНІСТЬ СУШІННЯ ТА ПРОФЕСІЙНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

2100 Вт потужності гарантують високу ефективність та швидкий результат, а професійний АС-мотор дозволить прослужити вашому приладу довше.

Дві швидкості та три варіанти налаштування температури дозволяють адаптувати потік повітря та його температуру до вашого типу волосся, шість різних опцій дають вам повний контроль над укладкою волосся.

Закріпіть отриманий результат, переключивши свій прилад в режим холодного повітря.

Pro AC: високоефективний фен, що гарантує тривалість використання та ідеальний результат укладки щодня.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 2100  W
2200  W
2300  W
Налаштування швидкості 2  
2  
2  
Температурні режими 3  
3  
3  
Ультра-холодне повітря    
   
   
   
Концентратор 1  
2  
1  
Розмір концентратора 14*81  mm
6*69 mm & 8*71  mm
9  mm
Зручна рукоятка    
   
   
Знімна решітка на магнітах    
   
   
   
Тип мотора Змінна напруга (струм)  
Змінна напруга (струм)  
Змінна напруга (струм)  
Напруга 230  V
220-240  V
220-230  V
220-240  V
Шнур, що обертається    
   
   
   
Довжина шнура електроживлення 1.8  m
1.80  m
Кольори Білий  
Чорний і синій  
Чорний та рожевий металевий  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.