ROWENTA VOLUMIZER OVAL BRUSH CF6135F0

VOLUMIZER OVAL BRUSH CF6135F0
Відкрийте новий вимір збільшення об'єму 3D із удвічі більшим об'ємом*

Фен-щітка Rowenta Volumizer забезпечує потрійну дію для сушіння та створення форми, для чудового вигляду та неймовірного об'єму день за днем. Технологія 3D Volume Booster поєднує потужний повітряний потік із спеціальною сітчастою конструкцією щетини, що піднімає корені волосся, як ніхто інший. Овальна щітка XL створює форму, коли волосся висихає, додаючи природного об’єму від коренів до кінчиків. Відкрийте для себе потужний потік повітря, що створює розкішний та привабливий об’єм — разом із сяючим блиском і сушінням, яке завжди приносить неймовірні результати.

Номер для довідки : CF6135F0

*тест сприйняття, в порівнянні з волоссям, висушеним природним шляхом, 30 добровольців, 1 місяць, Франція 2021

*тест на сприйняття, порівняно з волоссям, висушеним природним шляхом, 30 добровольців, 1 місяць, Франція, 2021. **тест на сприйняття, в порівнянні зі звичайним методом сушіння волосся, 30 добровольців, 1 місяць, Франція, 2021.

Перевагитовару

Фен-щітка із 3D-формуванням, яка переносить стиль і красу в абсолютно новий вимір

Фен-щітка Rowenta Volumizer — це інструмент для укладання, що кардинально зміюнює гру, та розроблений, щоб вивести вашу рутину краси на абсолютно новий рівень. Відчуйте різницю з потоком повітря потрійної дії, що забезпечує сушіння, яке піднімає коріння, одночасно формуючи та збільшуючи природний об’єм вашого волосся, в той час як овальна насадка XL забезпечує швидке сушіння. Насолоджуйтесь чудовим виглядом день за днем завдяки 4 іонним отворам, які постачають мільйони іонів і охоплюють 360° вашого волосся, що робить його гладким та шовковистим і надає сяючого блиску.

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.