ROWENTA FOR ELITE UNLIMITED LOOKS CF4132D0

UNLIMITED LOOKS CF4132D0
Експерементуйте з зачісками кожен день

Мультистайлер Rowenta допоможе створити неповторну укладку на будь-який випадок. У комплект входять декілька насадок для завивки і вирівнювання, за допомогою яких ви зможете експериментувати із зачісками. Завдяки кератиновому покриттю всіх насадок волосся не втратять свій природний блиск і красу.

Номер для довідки : CF4132D0

НОВИЙ ОБРАЗ КОЖНОГО ДНЯ

Rowenta представляє цілий набір для створення нових образів, як в салоні.

Завдяки різним насадкам Мультистайлер допоможе створити професійне укладання для будь-якого заходу: гладеньке пряме волосся на ділову зустріч, пружні локони для вечірки, ніжні локони або гофре для романтичного вечора.

Експериментуйте з волоссям кожен день - воно захищено від пересушування і втрати природного блиску завдяки спеціальному кератіновую покриттю насадок.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Потужність 0046  
Налаштування температури 1  
1  
Налаштування швидкості/температури 1  
Обдув холодним повітрям    
Не підлягає використанню  
Покриття Кераміко-турмалінове  
Покриття "Keratin & Shine"  
Функції Мультистайлінг  
Завивка  
Діаметр конічного циліндру 16 та 32  mm
Змінний діаметр    
   
Форма Кругла  
Кругла  
Налаштування температури 180  °C
200  °C
1 насадка: Елементи, що нагріваються  
2 насадки: Компоненти, що знімаються  
3 насадки: 4 затискачі, 2 елітні "невидимки"  
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ТА ЕРГОНОМІКА
Ефективність за низької температури    
Не підлягає використанню  
Холодний кінчик    
   
Дбайливий режим температури    
Не підлягає використанню  
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Чохол    
Індикатор нагрівання    
   
Знімна решітка    
Не підлягає використанню  
Петля для підвішування    
   
Ковпак для щітки    
Не підлягає використанню  
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 110-240  V
100-240  V
Довжина шнура живлення 1,8  m
Шнур з можливістю обертання на 360°    
   
Тип нагрівального елементу Алюмінієвий  
Кольори Чорний  

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.

Вам також може сподобатися