ROWENTA POWER STRAIGHT CF5820

POWER STRAIGHT CF5820
Швидший, ніж звичайний випрямляч, заощаджує до 33% часу!
Отримайте красиве, пряме волосся навіть у ранковому поспіху! Rowenta Power Straight - це перша щітка-випрямляч, яка призначена для неслухняного волосся. Завдяки спеціально розробленій системі тріо-щетинок, навіть найбільш неслухняне волосся випрямляється швидко і легко. Захоплюй, розчісуй і випрямляй - для красиво випрямленого волосся від коренів до кінчиків за кілька хвилин!

Номер для довідки : CF5820F0

Перевагитовару

Щітка-випрямляч Rowenta Power Straight: швидке випрямлення для неслухняного та кучерявого волосся

Швидке випрямлення для неслухняного та кучерявого волосся. Щітка-випрямляч Rowenta Power Straight спеціально розроблена, щоб легко вирівняти навіть найбільш неслухняне волосся за кілька хвилин! Потрійні щетинки захоплюють, піднімають та випрямляють волосся для отримання швидких результатів. 40 щетинок, які підхоплюють і утримують волосся від кореня. Щітка-випрямляч з 100 щетинками двох типів з керамічним покриттям, що нагріваються. Технологія термо-контролю безпечно розподіляє постійну температуру для оптимального випрямлення волосся від коренів до кінчиків, в той час як генератор іонів гарантує волосся позбавлене статичної електрики. Відкрийте для себе новий ефект випрямлення, для красивого ріаного волосся за мінімум часу!

* порівняно з випрямлячем волосся Rowenta SF4210. Тест, проведений у 2017 році зовнішньою лабораторією на 24 жінках, які відзначили швидше випрямлення. Загальна вибірка: 27 жінок, середня економія часу: 28%.

Технічні характеристики / порівняння

Налаштування температури 160° - 180° - 200° (3)  
Режим дбайливого сушіння Не підлягає використанню  
Обдув холодним повітрям Не підлягає використанню  
Покриття Керамічне  
Функції Нагрів і випрямлення  
Тип щетинок Щетинки, що нагріваються  
Функція вивільнення кучерів Не підлягає використанню  
Змінний діаметр Не підлягає використанню  
Автоматичне обертання Не підлягає використанню  
Налаштування температури 160° - 200°  °C
Ефективність за низької температури    
Налаштування температури відповідно до типу волосся    
Холодний кінчик Не підлягає використанню  
Дбайливий режим температури Не підлягає використанню  
Генератор іонів    
Безшумна робота Не підлягає використанню  
Автоматичне вимкнення 1 год  
Дисплей Світлодіодний дисплей  
Індикатор нагрівання    
Час нагрівання 45  s
Знімна решітка Не підлягає використанню  
Ковпак для щітки Не підлягає використанню  
Сигнал про закінчення завивки кучеря Не підлягає використанню  
Напруга 220-240  V
Шнур з можливістю обертання на 360°    

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.