NEW BRUSH ACTIV PREMIUM CARE CF9540

NEW BRUSH ACTIV PREMIUM CARE CF9540
ПРОФЕСІОНАЛЬНЕ СУШІННЯ, ЯК У САЛОНІ, ВОЛОССЯ ДОГЛЯНУТЕ І БЛИСКУЧЕ

ЩІТКА, ЩО ОБЕРАЄТЬСЯ, ЗАБЕЗПЕЧУЄ ДОГЛЯД ЯК У САЛОНІ І ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВОЛОССЯ ДЛЯ ЧУДОВОГО БЛИСКУ.

Фен-щітка для волосся Brush Activ' Premium Care зроблена з натуральною щетиною, яка доглядає за волоссям та робить його надзвичайно блискучим. Фен-щітка має 2 режими роботи, що дозволяє створювати бездоганні укладки. Фен потужністю 1000 Вт легко і швидко сушить волосся, забезпечуючи професійну якість, а насадки двох розмірів підходять для волосся різної довжини. Спеціальне покриття Cashmere Keratin з кератином і аргановою олією в поєднанні з подвійною іонізацією надає вашому волоссю сяючий блиск і дозволяє створити укладку як в салоні.

Номер для довідки : CF9540F0

1 849,00 UAH1 UAH 1849.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

БЛИСКУЧЕ ТА ОБ'ЄМНЕ ВОЛОССЯ, ЯК ПІСЛЯ САЛОНУ

Ідеальний прилад для створення елегантної та розкішної укладки вдома.

Brush Activ' Premium Care бездоганно висушує та укладає волосся, забезпечуючи надзвичайні результати професійного рівня.

Фен-щітка оснащена функцією подвійної іонізації, що виробляє у 40 разів більше* іонів, дозволяючи випрямити волосся та зробити його гладеньким та слухняним.

Стильний та зручний дизайн і 1000 Вт потужності дозволяють швидко та з легкістю створити укладку, як у салоні.

Щітка може обертатися в двох напрямках для зручності при використанні та створення різних зачісок.

Завдяки трьом налаштуванням швидкості та температури, а також функції подачі холодного повітря для закріплення результатів укладки щітка Brush Activ' Premium Care забезпечує надзвичайний блиск та об'єм вашого волосся.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 1000  W
1200  W
Налаштування швидкості/температури 2  
2  
Налаштування потоку повітря 2  
Обдув холодним повітрям    
   
Покриття Кашемір-кератинове  
Кашемір-кератинове  
Функції Нагрівання, сушіння, обертання  
Нагрівання і сушіння  
Тип щетинок Натуральні  
Синтетичні  
Діаметр конічного циліндру 40-50  mm
38  mm
Змінний діаметр    
Не підлягає використанню  
Форма Кругла  
Кругла  
Автоматичне обертання    
   
Генератор іонів    
   
Обертання в різних напрямках ТАК  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
   
Ковпак для щітки    
Напруга 220-240  V
220-240  V
Довжина шнура живлення 1,8  m
1.8  m
Кольори Металево-рожевий та білого алюмінію  
Білосніжний та рожево-коричний метал  

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.