ROWENTA x KARL LAGERFELD KARL LAGERFELD Waves Addict Hair Waver CF471LF0

KARL LAGERFELD Waves Addict Hair Waver CF471LF0
  1 прилад, 4 види локонів: обирай найкращий варіант саме для тебе

Плойка Rowenta x KARL LAGERFELD Waves Addict пропонує вибір з чотирьох чудових варіантів укладання волосся. Експериментуйте із зачісками завдяки чотирьом простим у використанні налаштуванням: природні хвилі, легкі пляжні локони, широкі або вишукані вечірні локони. Залежно від типу вашого волосся регулюйте температуру з 6 доступних цифрових режимів (до 210°C), а також користуйтесь розширеними функціями для легкого укладання волосся хоч кожного дня ​​— і все це в зручному та стильному дизайні.

Номер для довідки : CF471LF0

Перевагитовару

4 варіанти укладання волосся як у салоні з одним приладом

Плойка Rowenta x KARL LAGERFELD Waves Addict пропонує 4 образи для укладання локонів салонного рівня - для щоразу чудових результатів без зайвих зусиль. Укладання ще ніколи не було таким простим завдяки можливості вибору виду локонів та температури, що регулюється залежно від типу волосся. Обирайте улюблений образ завивки: природні хвилі, легкі пляжні локони, широкі або вишукані вечірні локони та відкривайте для себе легкі та професійні результати укладання щоразу.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Режим дбайливого сушіння Не підлягає використанню  
Обдув холодним повітрям Не підлягає використанню  
Покриття Керамічне  
Функції Укладка  
Функція вивільнення кучерів Не підлягає використанню  
Змінний діаметр    
Автоматичне обертання Не підлягає використанню  
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ТА ЕРГОНОМІКА
Ефективність за низької температури Не підлягає використанню  
Налаштування температури відповідно до типу волосся    
Холодний кінчик    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Індикатор нагрівання    
Знімна решітка Не підлягає використанню  
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 220-230  V
Шнур з можливістю обертання на 360°    

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.