ROWENTA FOR ELITE INSTANT STRAIGHT CF5712F0

INSTANT STRAIGHT CF5712F0
УЛЬТРАШВИДКЕ ВИПРЯМЛЕННЯ ЩОДНЯ

Ультрашвидке випрямлення завдяки щітці-випрямлячу Instant Straight. Випряміть волосся одним простим рухом завдяки щітці-випрямлячу Calor Instant Straight. Ідеально підходить для повсякденного використання, її керамічні щетинки, що нагріваються, забезпечують природне випрямлення та догляд за волоссям. У той же час, генератор справжніх іонів забезпечує забезпечує скорочення статичної електрики для бездоганно гладенького та блискучого волосся. Щітка обладнана цифровим дисплеєм та оптимальною температурою у 210 ° C для швидкого та ефективного випрямлення.

Номер для довідки : CF5712F0

799,00 UAH1 UAH 799.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Щітка-випрямляч Instant Straight від Rowenta: ультрашвидке та легке випрямлення

Rowenta представляє Instant Straight - щітку-випрямляч, що поєднала у собі випрямляч та щітку для волосся, для швидких одночасних дій за допомогою простих та знайомих рухів. Її гарячі щетинки із керамічним покриттям розгладжують ваше волосся природнім шляхом, тож щітка підходить для повсякденного використання. У той же час, генератор справжніх іонів забезпечує гарно укладене гладеньке та блискуче волосся без статичної електрики. Щітка обладнана цифровим дисплеєм та оптимальною температурою у 210 ° C для швидкого та ефективного випрямлення. І на довершення, компактний дизайн із легкою у використанні ергономічною ручкою, зручним шнуром, що обертається на 360°, а також функцією автоматичного вимкнення, яка забезпечить вам абсолютний спокій.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Потужність 35  
Налаштування температури 210°C  
Покриття Керамічне  
Функції Нагрівання  
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ТА ЕРГОНОМІКА
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Автоматичне вимкнення ТАК  
Дисплей Світлодіодний дисплей  
Індикатор нагрівання    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 230   
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Тип нагрівального елементу Керамічний  
Кольори Чорний та рожевий  

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.