Ультрашвидка сушка та вирівнювання волосся

Express Air Brush CF6220F0
Ультрашвидкий спосіб одночасно висушити і випрямити волосся

Щітка-випрямляч Rowenta Express Air Brush забезпечує швидке сушіння і чудове випрямлення. Цей інноваціонний прилад 2-в-1 для сушіння волосся забезпечує одночасно і сушіння і випрямлення безпосередньо на вологому волоссі. 2D-ефект сушіння допоможе вам виглядати найкращим чином в найкоротший термін, завдяки простому і природному розчісуванню. Відкрийте для себе революцію в укладці волосся: ідеальне рішення для створення приголомшливої зачіски буквально на ходу.

Номер для довідки : CF6220F0

Перевагитовару

Щітка-випрямляч Rowenta: швидка і революційна укладка

Щітка-випрямляч для волосся Rowenta Express Air Brush — це випрямляч і гребінець для 2-в-1, який одночасно забезпечує швидке сушіння, гладкість і природне випрямлення волосся. Ваш новий прилад для створення чудової зачіски за лічені хвилини. Економте час на збори, використовуючи щітку-випрямляч: одночасне сушіння і випрямлення безпосередньо на вологому волоссі для приголомшливої укладки без зусиль. Нагріті зубці гребінця легко створюють витончену укладку. Волосся випрямляється завдяки технології Thermo Control, яка безпечна для волосся, підтримує постійну температуру і гарантує ефективні результати випрямлення. Компактний ергономічний дизайн зі шнуром, що обертається на 360 ° забезпечує більшу свободу руху, в той час як генератор іонів забезпечує сяючий блиск вашого волосся. Зручний чохол забезпечує зручність зберігання і можливість брати прилад в подорожі. Відкрийте революцію в укладці волосся за допомогою щітки-випрямляча: ідеальне рішення для створення приголомшливої ​​зачіски буквально на ходу.

Технічні характеристики / порівняння

Налаштування температури 3  
Покриття Керамічне  
Функції Нагрівання і сушіння  
Ефективність за низької температури Не підлягає використанню  
Налаштування температури відповідно до типу волосся    
Холодний кінчик Не підлягає використанню  
Генератор іонів    
Знімна решітка    
Напруга 220-240  V
Шнур з можливістю обертання на 360°    

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.