Ультрашвидка сушка та вирівнювання волосся

Express Air Brush CF6220F0
Ультрашвидкий спосіб одночасно висушити і випрямити волосся

Щітка-випрямляч Rowenta Express Air Brush забезпечує швидке сушіння і чудове випрямлення. Цей інноваціонний прилад 2-в-1 для сушіння волосся забезпечує одночасно і сушіння і випрямлення безпосередньо на вологому волоссі. 2D-ефект сушіння допоможе вам виглядати найкращим чином в найкоротший термін, завдяки простому і природному розчісуванню. Відкрийте для себе революцію в укладці волосся: ідеальне рішення для створення приголомшливої зачіски буквально на ходу.

Номер для довідки : CF6220F0

Перевагитовару

Щітка-випрямляч Rowenta: швидка і революційна укладка

Щітка-випрямляч для волосся Rowenta Express Air Brush — це випрямляч і гребінець для 2-в-1, який одночасно забезпечує швидке сушіння, гладкість і природне випрямлення волосся. Ваш новий прилад для створення чудової зачіски за лічені хвилини. Економте час на збори, використовуючи щітку-випрямляч: одночасне сушіння і випрямлення безпосередньо на вологому волоссі для приголомшливої укладки без зусиль. Нагріті зубці гребінця легко створюють витончену укладку. Волосся випрямляється завдяки технології Thermo Control, яка безпечна для волосся, підтримує постійну температуру і гарантує ефективні результати випрямлення. Компактний ергономічний дизайн зі шнуром, що обертається на 360 ° забезпечує більшу свободу руху, в той час як генератор іонів забезпечує сяючий блиск вашого волосся. Зручний чохол забезпечує зручність зберігання і можливість брати прилад в подорожі. Відкрийте революцію в укладці волосся за допомогою щітки-випрямляча: ідеальне рішення для створення приголомшливої ​​зачіски буквально на ходу.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Налаштування температури 3  
Покриття Керамічне  
Функції Нагрівання і сушіння  
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ТА ЕРГОНОМІКА
Ефективність за низької температури Не підлягає використанню  
Налаштування температури відповідно до типу волосся    
Холодний кінчик Не підлягає використанню  
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Знімна решітка    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Шнур з можливістю обертання на 360°    

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.