ROWENTA BRUSH ULTIMATE EXPERIENCE CF9620

BRUSH ULTIMATE EXPERIENCE CF9620
Досвід найкращих стилістів для створення неперевершених образів

Хотіли б ви кожен день відчувати те незабутнє відчуття, коли ви виходите з салону краси з приголомшливою укладкою? Представляємо вам Rowenta Ultimate Experience - нову фен-щітку 2 в 1 з автоматичним обертанням, виконану в унікальному ергономічному корпусі для професійного догляду за волоссям у вас вдома. Завдяки трьом унікальним накадкам, які підходять для будь-якого типу волосся, і інтуїтивним налаштуванням управління ви зможете створити укладку, як в салоні краси.

Номер для довідки : CF9620F0

*external test carried out in 2019

Перевагитовару

Фен-щітка Rowenta Ultimate Experience - неперевершена досконалість

Фен-щітка Rowenta Ultimate Experience з обертальною насадкою повторює рухи стиліста під час укладання і дарує відчуття професійної турботи про волосся прямо у вас вдома. Унікальна функція Style Assist з автоматичним налаштуванням візьме на себе весь процес укладки: створить об'єм від коренів до кінчиків, зробить волосся гладкими, шовковистим і сяючими. Ергономічна фен-щітка 2 в 1 одночасно висушує волосся і створює бездоганну укладку, як в салоні краси. 3 насадки різного діаметра, створені за участю професійних стилістів, підходять для будь-якого типу волосся: тонких і прямих, густих і неслухняних, а також для каре. Подаруйте волоссю якісний догляд, як в салоні краси.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Потужність 630-750W  W
Налаштування швидкості/температури 3  
Обдув холодним повітрям    
Покриття Керамічне  
Функції Нагрівання, сушіння, обертання  
Тип щетинок Натуральні  
Функція вивільнення кучерів Не підлягає використанню  
Змінний діаметр    
Форма Кругла  
Автоматичне обертання    
1 насадка: 1 round brush 50 mm diameter for thick & unruly hair  
2 насадки: 1 round brush 50 mm diameter for thin & flat hair  
3 насадки: 1 round brush 38 mm diameter for short hair & fringes  
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ТА ЕРГОНОМІКА
Ефективність за низької температури    
Налаштування температури відповідно до типу волосся    
Холодний кінчик    
Дбайливий режим температури Не підлягає використанню  
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Безшумна робота Не підлягає використанню  
Індикатор нагрівання Не підлягає використанню  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
Ковпак для щітки    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Тип нагрівального елементу Керамічний  

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.