ROWENTA FOR ELITE FASHION STYLIST CF4512F0

FASHION STYLIST CF4512F0
один прилад - безліч образів
Fashion Stylist є інноваційною відповіддю на всі ваші потреби щодо створення зачісок! Стайлер для випрямлення та завивання миттєво адаптується до вашого настрою і ви завжди виглядаєте ідеально та стильно. Простий у використанні та оснащений іонним генератором для отримання гладких та блискучих результатів. Керамічне покриття забезпечує легке ковзання та шовковистість.

Номер для довідки : CF4512F0

Перевагитовару

Стайлер для випрямлення та завивання Fashion Stylist: один прилад - безліч образів!

Продемонструйте свій настрій та індивідуальний стиль з допомогою the Fashion Stylist! Випрямляч для волосся, інструмент для завивки волосся та інструменту для заплетення волосся в одному, що забезпечує безліч модних виглядів завдяки одному приладу. 2 вбудовані гребеня для ефективного випрямлення, великий діаметр 35 мм для вільних завитків та 3D-пластинки для красивих хвиль. Стайлер адаптується до будь-якого вашого настрою.Генератор іонів зменшує статичний ефект та забезпечує гладкі та блискучі результати, а керамічне покриття забезпечує легке ковзання та шовковистість. Крім того, два параметри температури адаптуються до будь-якого типу волосся. Поворотний шнур 360°для зручного використання та зручні функції для безпечного використання та зручного зберігання довершують бездоганний дизайн.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 66  W
Температурні режими 2  
Температурно-швидкісний режим 2  
Покриття Керамічне покриття  
Функції Мультистайлінг  
Функція розгладження локонів Не підлягає використанню  
Діаметр втулки нагрівальної 35  mm
Форма Круглий  
Автоматична завивка (зміна режимів) Не підлягає використанню  
Регульована температура 170/200  °C
Набір аксесуарів №1: 3D braid waving plates  
Набір аксесуарів №2: 2 straightening combs  
Набір аксесуарів №3: curling clip  
Режим дбайливого сушіння Не підлягає використанню  
Ефективність без зайвого перегріву Не підлягає використанню  
Іонний генератор    
Термоізольований наконечник    
Беззвучний Не підлягає використанню  
Час нагріву 45  s
Знімна решітка на магнітах Не підлягає використанню  
Кришка щітки Не підлягає використанню  
Перемикач налаштувань Не підлягає використанню  
Система оповіщення про готовність локона Не підлягає використанню  
Керівництво по стилю Не підлягає використанню  
Напруга 110-240  V
Шнур, що обертається    
Тип нагрівального елементу Алюмінієвий  
Довжина шнура електроживлення 1.80  m
Кольори Чорний і рожевий  

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Установіть потрібну настройку й зачекайте приблизно 10 хвилин, доки прилад нагріється до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.