Природні та блискучі локони

CONICAL CURLING TONG
ПРИРОДНІ ТА БЛИСКУЧІ ЛОКОНИ
Висококласні конусоподібні щипці для завивання волосся від Rowenta допоможуть вам створити природні та пишні локони і кучері одним простим і швидким рухом руки. Покриття Keratin & Shine зробить ваше волосся шовковистим і блискучим завдяки природній властивості турмаліну зменшувати статичний ефект, що гарантує чудові локони.

Номер для довідки : CF3242F0

Перевагитовару

М'ЯКІ ТА ПРИРОДНІ ЛОКОНИ. ШОВКОВИСТЕ І БЛИСКУЧЕ ВОЛОССЯ

Конусоподібні щипці для завивання волосся від Rowenta допоможуть вам створити природні локони без зусиль. Покриття Keratin & Shine зробить ваше волосся шовковистим і гладеньким. Ці щипці мають високоточний температурний контроль для персоналізованого використання: завдяки його налаштуванням температури (120 °С-200 °С) ви можете налаштувати процес завивання згідно з вашим типом волосся і бажаним результатом. Функції, які роблять процес завивання ще зручнішим, включають: шнур, що обертається на 360° для зручності використання, і 2 захисних рукавички для максимально безпечного використання.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 39-41  W
Налаштування швидкості Not Applicab  
Налаштування режиму повітряного потоку No  
Ультра-холодне повітря Не підлягає використанню  
Soft air Не підлягає використанню  
Покриття Професійне покриття "Keratin & Shine"  
Функції Локони, кучері  
Функція розгладження локонів Не підлягає використанню  
Форма Конічний  
Регульований час завивки No  
Автоматична завивка (зміна режимів) Не підлягає використанню  
Регульована температура YES  °C
Набір аксесуарів №1: PROTECTIVE GLOVE  
Режим дбайливого сушіння    
Максимальна температура повітряного потоку 200°  °C
Термоізольований наконечник    
Час нагріву 60  s
Знімна решітка на магнітах Не підлягає використанню  
Петля для підвішування    
Напруга 110-240  V
Шнур, що обертається    
Довжина шнура електроживлення 1,8  m
Кольори Black  
Інші Temperature settings : from 120°C to 200°C  

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Установіть потрібну настройку й зачекайте приблизно 10 хвилин, доки прилад нагріється до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.