ROWENTA INFINITE LOOKS 14 IN1 CF4231F0

INFINITE LOOKS 14 IN1 CF4231F0
ОБ'ЄМ ТА ІДЕАЛЬНИЙ БЛИСК ВОЛОССЯ, ЯК ПІСЛЯ САЛОНУ

Мультистайлер Rowenta Infinite Looks 14-в-1 був розроблений, щоб забезпечити нескінченний вибір образів на будь-який смак - від локонів до ідеальної укладки. Відкрийте простий у використанні засіб для укладання волосся, який служить випрямлячем для волосся, круглою щіткою з підігрівом, бігудями, щипцями тощо, з керамічним покриттям для сяючого блиску та цілим рядом зручних функцій.

Номер для довідки : CF4231F0

*vs. Rowenta straightener SF4210. Test carried out in 2017 by an external laboratory on 24 women having noticed a faster straightening. Total sample: 27 women, average time saving: 28%.

Перевагитовару

Нескінченний вибір образів на будь-який смак

Чудові образи під будь-який настрій: з плойкою Rowenta Infinite Looks 14-в-1 Multistyler варіанти безмежні. Цей простий у використанні інструмент для укладання волосся, який служить випрямлячем для волосся, щіткою з підігрівом, бігудями, щипцями тощо - це секрет сучасного образу та нескінченного стилю щодня. Отримайте ідеальну завивку конічною паличкою, вражаючу укладку з 32-міліметровою нагрітою щіткою та модне гофрування або випрямлення, зроблене без особливих зусиль за допомогою випрямляча/щипців 2-в-1, оснащеного зручною системою Smart Switch. Пластини з керамічним покриттям зменшують кучері та електризацію для гладкого та слухняного волосся із дотиком блиску, тоді як система охолодження пропонує безпечну укладку для повного спокою. Завдяки набору зручних аксесуарів, щоб завершити упаковку - у тому числі додається дорожній мішок/сумка для зберігання, об’ємна щітка та аксесуари для спіральних локонів для конічної палички та багато іншого - відкривайте нескінченні образи, щоб виглядати краще кожен день.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Режим дбайливого сушіння Не підлягає використанню  
Обдув холодним повітрям Не підлягає використанню  
Покриття Керамічне  
Функції Мультистайлінг  
Тип щетинок Синтетичні  
Функція вивільнення кучерів Не підлягає використанню  
Змінний діаметр    
Форма Конічна  
Автоматичне обертання Не підлягає використанню  
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ТА ЕРГОНОМІКА
Ефективність за низької температури Не підлягає використанню  
Холодний кінчик    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Чохол    
Безшумна робота Не підлягає використанню  
Індикатор нагрівання    
Знімна решітка Не підлягає використанню  
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 110-240  V
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Тип розетки Євро  
Shape    
Straightening    
Curling    
Others    
Curl    
Loose curl    
Wave    
Crimp    
Straighten    

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.