ROWENTA Curler CF3316F0

Curler CF3316F0
ЕЛЕГАНТНІ КУЧЕРІ ТА ЛОКОНИ
ЕЛЕГАНТНІ КУЧЕРІ ТА ЛОКОНИ Curler Lipstick Red від Rowenta - це легкий у використанні прилад для завивки волосся, який допоможе вам створити розкішні локони, що протримаються довго. Постійна температура у 200 °C забезпечує чудові результати з блискучою швидкістю, а керамічне покриття із турмаліном допомагає знизити рівень статичної електрики та завити волосся, роблячи його неймовірно гладеньким, слухняним та блискучим.

Номер для довідки : CF3316F0

Перевагитовару

РОЗКІШНІ ПРУЖНІ ЛОКОНИ ІЗ НЕЙМОВІРНИМ СЯЮЧИМ БЛИСКОМ

Створюйте розкішні кудрі у найкоротші терміни! Прилад для завивки волосся Curler Lipstick Red від Rowenta - це незамінний інструмент для створення неповторних зачісок кожен день. Постійна температура у 200°C забезпечує швидкі результати завивки. Діаметр 25 мм чудово підходить для створення ідеально гладеньких та природних кучерів на середньому та довгому волоссі. Керамічне покриття із турмаліном надає волоссю блиску, знижуючи рівень статичної електрики і роблячи його гладеньким та слухняним. Крім того, прилад оснащений набором зручних сучасних характеристик: швидке нагрівання, холодний кінчик для покращенної безпеки та шнур, що обертається на 360° для максимальної свободи руху та комфортного використання під час створення зачісок. Прилад для завивки волосся Curler Lipstick Red від Rowenta: створюйте розкішні кучері легко, як ніколи.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 45  W
Режим дбайливого сушіння Не підлягає використанню  
Обдув холодним повітрям Не підлягає використанню  
Покриття Кераміко-турмалінове  
Функції Завивка  
Діаметр конічного циліндру 25  mm
Форма Кругла  
Ефективність за низької температури Не підлягає використанню  
Холодний кінчик    
Дбайливий режим температури Не підлягає використанню  
Максимальна температура потоку повітря 200°  °C
Індикатор нагрівання    
Час нагрівання 60  s
Знімна решітка Не підлягає використанню  
Петля для підвішування    
Напруга 100-240  V
Довжина шнура живлення 1.80  m
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Кольори Чорний та червоний  

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.