ROWENTA Curler CF3315F0

Curler CF3315F0
ЧАРІВНІ ХВИЛІ ТА ЛОКОНИ  

ЧАРІВНІ ЗАВИТКИ ТА ЛОКОНИ Плойка Rowenta - це простий у використанні інструмент для укладки волосся, який допоможе вам створити розкішні та стійкі завитки. Постійна температура у 200 ° C швидко забезпечує чудові результати, а покриття Ceramic Tourmaline допоможе вам розгладити волосся та усунути статичну електрику, зробивши ваше волосся гладеньким та слухняним, та надавши йому неймовірного блиску.

Номер для довідки : CF3315F0

Перевагитовару

БЕЗДОГАННО СТІЙКІ ТА БЛИСКУЧІ ЗАВИТКИ

Створення розкішних локонів за лічені хвилини, Плойка Rowenta є невід’ємним інструментом для створення ідеального вигляду щодня. Постійна температура у 200 ° C забезпечує швидкі результати завивання, а діаметр у 25 мм ідеально підходить як для волосся середньої довжини, так і для довгого волосся, для бездоганних об’ємних локонів та природного вигляду. Покриття Ceramic Tourmaline робить ваші завитки ідеально блискучими завдяки зменшенню статичної електрики та розгладженню, що допомагає зробити волосся більш гладеньким та слухняним. І на довершення, відмінні характеристики вашого приладу: швидкий час готовності до роботи, холодний кінчик для більшої безпеки та шнур, що обертається на 360 ° для максимального вільного руху та зручності у використанні під час процесу укладки. Плойка Rowenta: секрет створення бездоганних завитків прямо у ваших руках.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 45  W
Налаштування температури 1  
Режим дбайливого сушіння Не підлягає використанню  
Обдув холодним повітрям Не підлягає використанню  
Покриття Кераміко-турмалінове  
Функції Завивка  
Діаметр конічного циліндру 25  mm
Форма Кругла  
Налаштування температури 200  °C
Ефективність за низької температури Не підлягає використанню  
Холодний кінчик    
Дбайливий режим температури Не підлягає використанню  
Максимальна температура потоку повітря 200°  °C
Індикатор нагрівання    
Час нагрівання 60  s
Знімна решітка Не підлягає використанню  
Петля для підвішування    
Напруга 100-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Кольори Чорний та металевий пурпурний  

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.