ROWENTA FOR ELITE CURLS FOREVER CF3112

CURLS FOREVER CF3112
Тривалі результати за кілька секунд
Плойка для завивки волосся Rowenta Curls Forever забезпечує ідеальні локони і стильний вигляд протягом тривалого часу. Надзвичайно тонкий циліндр для завивки дозволяє створювати чудові кучері, що зберігаються протягом тривалого часу, швидке намотування локону та нагрівання за 30 секунд дозволяють швидко отримати бажані результати і неперевершений вигляд.

Номер для довідки : CF3112F0

Перевагитовару

Плойка для завивки волосся Curls Forever – довготривалий результат

Неперевершені локони, що зберігатимуться тривалий час. Плойка для завивки волосся Rowenta Curls Forever є ідеальним інструментом для швидкої укладки волосся із тривалим збереженням стильного результату. Інноваційний дизайн з надтонким діаметром 10 мм забезпечує оптимальну передачу тепла для отримання ідеально закручених завитків, що зберігатимуться протягом тривалого часу. Пристрій полегшує життя, надшвидке нагрівання за 30 секунд та швидка завивка ідеальних локонів. Покриття Keratin & Shine сприяє захисту волосся та зменшує пушіння завдяки виділенню іонів, що розгладжують волосся, полегшують укладку та додають сяючого блиску. Рукавичка для укладки спрощує процес, дозволяючи вам створювати власний стиль з цілковитою безпекою та спокоєм, в той час як оптимальна температура у 180 °C забезпечує ідеальні локони без застосування високих температур. Rowenta Curls Forever: неперевершений стиль і довготривалі результати.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 25  W
Покриття Покриття "Keratin & Shine"  
Діаметр конічного циліндру 10  mm
Форма Інша  
1 насадка: Glove  
Безшумна робота Не підлягає використанню  
Час нагрівання 30  s
Обертання в різних напрямках Not applicable  
Ковпак для щітки Не підлягає використанню  
Напруга 110-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
Кольори Black and elite pink  

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.