ROWENTA CURLING TONG

CURLING TONG
ПРИРОДНІ КУЧЕРІ ТА ЛОКОНИ ІЗ СЯЮЧИМ БЛИСКОМ
Прилад для завивки волосся Curler Pretty Pink від Rowenta допоможе вам створити чарівні, сяючі локони. Турмалінове покриття зміцнює волосся та надає йому блиску завдяки дії природного мінералу, що допомагає зменшити рівень статичної електрики.

Номер для довідки : CF3317F0

ВИШУКАНІ КУЧЕРІ І ЛОКОНИ ІЗ СЯЮЧИМ БЛИСКОМ

Прилад для завивки волосся Curler Pretty Pink від Rowenta дозволяє створювати бездоганні кучері та розкішні локони завдяки турмаліновому покриттю. Це покриття надає кучерям природного вигляду, додає блиску та зменшує рівень статичної електрики завдяки ефекту іонізації. Цей прилад для завивки волосся оснащений системою швидкого нагрівання та підтримує постійну температуру 200 °C. Крім того, прилад оснащений набором зручних сучасних характеристик: шнур, що обертається на 360° для комфортнішого використання, холодний кінчик для безпечного використання, швидкий час нагрівання для більшої зручності. Прилад для завивки волосся Curler Pretty Pink від Rowenta: вишукані кучері із неймовірним сяйвом.

Технічні характеристики / порівняння

Режим дбайливого сушіння Не підлягає використанню  
Обдув холодним повітрям Не підлягає використанню  
Покриття Кераміко-турмалінове  
Функції Завивка  
Діаметр конічного циліндру 25  mm
Форма Кругла  
Ефективність за низької температури Не підлягає використанню  
Холодний кінчик    
Дбайливий режим температури Не підлягає використанню  
Максимальна температура потоку повітря 200°  °C
Індикатор нагрівання    
Час нагрівання 60  s
Знімна решітка Не підлягає використанню  
Петля для підвішування    
Напруга 100-240  V
Шнур з можливістю обертання на 360°    

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.