Природні та блискучі локони і кучері

CURLING TONG CF3212F0
ПРИРОДНІ ТА БЛИСКУЧІ ЛОКОНИ І КУЧЕРІ
Елітні щипці для завивання волосся від Rowenta допоможуть створити бездоганні локони з красивим та вишуканим блиском. Ексклюзивне покриття Keratin & Tourmaline зміцнює волосся, додаючи блиску завдяки природній властивості турмаліну зменшувати статичний ефект, і створює чудові локони або струмливі кучері, які сяють вишуканим блиском.

Номер для довідки : CF3212F0

Перевагитовару

ВИШУКАНІ ЛОКОНИ ТА КУЧЕРІ З ЧУДОВИМ БЛИСКОМ

Цей прилад — хороший варіант для середнього та довгого волосся. Плойка Rowenta CF3212F0 оснащена робочим циліндром ø 25 мм та ідеально підходить для створення пружних кучерів природної форми. Характеристики та переваги: У рейтингах споживчих симпатій даний прилад завоював високі позиції завдяки швидкому результату, простому управлінню, надійності і доступній ціні. Нагадаємо, що до категорії професійна плойка відносяться моделі, здатні захистити локони від пересушування і пошкоджень структури волосся. Ви зробили правильний вибір, адже завдяки ексклюзивному покриттю, що складається з кератину і турмалінового напилення, Rowenta CF3212F0 завжди забезпечує делікатний догляд. Під час укладки волосся не електризується, пасма зберігають здоровий зовнішній вид, залишаються гладенькими і блискучими. Саме покриття відрізняється підвищеною стійкістю до стирання. Щипці для волосся нагріваються до робочої температури 200 С за одну хвилину (мінеральне покриття забезпечує рівномірне прогрівання), при цьому наконечник завжди залишається холодним. Де купити? Вибирайте оригінальні товари ROWENTA: в Україні брендові прилади для догляду за волоссям реалізуються через торговельні точки наших офіційних партнерів, які вказані на сайті. Слідкуйте за цінами в дистриб'юторських інтернет-магазинах. При покупці перевіряйте наявність гарантійного талона.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Потужність 43-47  W
Режим дбайливого сушіння Не підлягає використанню  
Обдув холодним повітрям Не підлягає використанню  
Покриття Покриття "Keratin & Shine"  
Функції Завивка  
Діаметр конічного циліндру 25  mm
Форма Кругла  
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ТА ЕРГОНОМІКА
Холодний кінчик    
Дбайливий режим температури Не підлягає використанню  
Максимальна температура потоку повітря 200°  °C
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Індикатор нагрівання    
Час нагрівання 60  s
Знімна решітка Не підлягає використанню  
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 110-240  V
Довжина шнура живлення 1,8  m
Інші Temperature setting : 200°C  
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Кольори Black  

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.