Природні та блискучі локони і кучері

CURLING TONG CF3212F0
ПРИРОДНІ ТА БЛИСКУЧІ ЛОКОНИ І КУЧЕРІ
Елітні щипці для завивання волосся від Rowenta допоможуть створити бездоганні локони з красивим та вишуканим блиском. Ексклюзивне покриття Keratin & Tourmaline зміцнює волосся, додаючи блиску завдяки природній властивості турмаліну зменшувати статичний ефект, і створює чудові локони або струмливі кучері, які сяють вишуканим блиском.

Номер для довідки : CF3212F0

Перевагитовару

ВИШУКАНІ ЛОКОНИ ТА КУЧЕРІ З ЧУДОВИМ БЛИСКОМ

Елітні щипці для завивання волосся від Rowenta дозволяють створити розкішні локони і прекрасні струмливі кучері завдяки ексклюзивному покриттю кератину та турмаліну. Ця чудова комбінація дозволяє зробити локони пружнішими. Протеїн кератин, що зміцнює волосся, у поєднанні з турмаліном додає вашому волоссю блиску завдяки природній властивості турмаліну зменшувати статичну напругу. Ці щипці для завивання волосся мають високоефективну систему нагрівання з постійною температурою 200 °C. Функції, які роблять процес завивання ще зручнішим, включають: шнур, що обертається на 360° для зручності використання, холодний наконечник для безпечнішого використання та короткий час нагрівання. Елітні щипці для завивання волосся від Rowenta: досконалі локони із сяючим блиском.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 43-47  W
Режим дбайливого сушіння Не підлягає використанню  
Обдув холодним повітрям Не підлягає використанню  
Покриття Покриття "Keratin & Shine"  
Функції Завивка  
Діаметр конічного циліндру 25  mm
Форма Кругла  
Холодний кінчик    
Дбайливий режим температури Не підлягає використанню  
Максимальна температура потоку повітря 200°  °C
Індикатор нагрівання    
Час нагрівання 60  s
Знімна решітка Не підлягає використанню  
Петля для підвішування    
Напруга 110-240  V
Довжина шнура живлення 1,8  m
Інші Temperature setting : 200°C  
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Кольори Black  

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.