Ідеальна і легка укладка

CURLER BASIC CF3319F0
ПРИРОДНІ ТА БЛИСКУЧІ ЛОКОНИ ТА ЗАВИТКИ
Rowenta Curling Iron створює бездоганні кучері з чистим гламуром та блиском. Турмалінове покриття зміцнює волосся, одночасно додаючи йому блиск завдяки природному антистатичному ефекту, що знижує статичну електрику, щоб забезпечити чудові кучері або плавні хвилі, що сяють.

Номер для довідки : CF3319F0

РОЗКІШНІ ЗАВИТКИ ТА ЛОКОНИ ІЗ НЕЙМОВІРНИМ СЯЙВОМ

Мрієте про красиві, пружні та стійкі локони? Щипці для волосся з найбільш ходовим діаметром 25 мм впораються з цим завданням якнайкраще. Бажаний результат забезпечить Rowenta CF3319F0, яка посідає високі позиції у споживчому рейтингу завдяки турмаліновому покриттю, швидкому нагріванню і доступній ціні. Плойка підходить для створення зачісок на волоссі різного типу й довжини. Характеристики та переваги: Усього одна хвилина потрібна для того, щоб професійна плойка нагрілася до температури 200 С. Регулюючи час термообробки, можна ретельно завити пасма різної товщини. Плойка Rowenta CF3319F0 — хороший вибір не лише для сильного, а й ослабленого волосся.  Пристрій дбайливо доглядає за локонами: завдяки турмаліновому покриттю пасма стають слухняними, зберігають здоровий вигляд і природний блиск. Під час завивки турмалін виділяє іони, які знімають статичну електрику і допомагають зменшити ламкість волосся. Щоб запобігти опікам, наконечник щипців виконаний із термостійкого матеріалу, тому залишається холодним під час нагрівання. Компактні розміри і невелика вага плойки дають змогу взяти її з собою у дорогу. Ергономічний дизайн і зручне керування забезпечують хороше захоплення рукояті та комфортну укладку. Як купити щипці ROWENTA? Щоб вибрати зручну плойку і бути впевненими в тому, що перед вами — оригінальна продукція Rowenta, звертайтеся до офлайн- та інтернет-магазинів наших офіційних партнерів, які вказані на сайті. Усі прилади бренду забезпечені розширеними сервісними гарантіями.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Режим дбайливого сушіння Не підлягає використанню  
Обдув холодним повітрям Не підлягає використанню  
Покриття Кераміко-турмалінове  
Функції Завивка  
Діаметр конічного циліндру 25  mm
Форма Кругла  
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ТА ЕРГОНОМІКА
Ефективність за низької температури Не підлягає використанню  
Холодний кінчик    
Дбайливий режим температури Не підлягає використанню  
Максимальна температура потоку повітря 200°  °C
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Індикатор нагрівання    
Час нагрівання 60  s
Знімна решітка Не підлягає використанню  
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 100-240  V
Шнур з можливістю обертання на 360°    

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.