ROWENTA x KARL LAGERFELD 25MM CURLING TONG CF321LF0

25MM CURLING TONG CF321LF0
Природні локони та хвилі

Плойка для завитків Rowenta x KARL LAGERFELD 25 мм створює бездоганні локони та хвилі, наповнені чарівним блиском. Ексклюзивне покриття Keratin & Glow зміцнює волосся, додаючи блиску завдяки турмаліну, що має природний ефект зменшення статичної електрики, щоб забезпечити чудові розпущені локони або чарівні хвилі, які сяють потужним блиском.

Номер для довідки : CF321LF0

Перевагитовару

Чудові локони та сяючий блиск із плойкою, не схожою на інші

Плойка для завитків Rowenta x KARL LAGERFELD — це ваша нова секретна зброя для створення природних кучерів і хвиль, діаметром 25 мм, що забезпечує вишукані результати завивки щоразу. Цей зручний засіб для укладання має наше покриття Keratin & Glow, яке поєднує протеїн кератину з турмаліном для зменшення статичної електрики та пухнастості волосся, для шовковистих та гладких результатів із сяючим блиском. Постійна температура 200°C забезпечує ідеальні результати в найкоротші терміни, а також низка покращених функцій на довершення.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Режим дбайливого сушіння Не підлягає використанню  
Обдув холодним повітрям Не підлягає використанню  
Покриття Keratin & Glow  
Функції Завивка  
Форма Кругла  
ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ТА ЕРГОНОМІКА
Холодний кінчик    
Дбайливий режим температури Не підлягає використанню  
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Індикатор нагрівання    
Знімна решітка Не підлягає використанню  
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 110-240  V
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Тип нагрівального елементу Алюмінієвий  
Тип розетки Євро  
   
   
   
   

Документація

Запитання та відповіді

Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Вибравши потрібний режим, потрібно зачекати 1–2 хвилини, щоб прилад нагрівся до потрібної температури.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.