ROWENTA WET&DRY PRO SF5010F0

WET&DRY PRO SF5010F0
На 40% швидше випрямлення*

Пропонуючи універсальне та швидке укладання, вирівнювач для волосся Rowenta Wet&Dry Pro був розроблений, щоб ви миттєво виглядали якнайкраще. Відкрийте для себе зручне укладання, що зекономить вам час прямо після душу за допомогою цього простого у використанні вирівнювача, який дозволяє вирівнювати як сухе, так і висушене рушником волосся, ще вологе на дотик. Покриття Nano Ceramic повністю захищає волосся, а генератор іонів зменшує пухнастість та надає волоссю приголомшливого сяйва.

Номер для довідки : SF5010F0

*порівняно з волоссям, повністю висушеним феном і укладеним за допомогою вирівнювача Rowenta SF16, Азія 2021

Перевагитовару

Вирівнювач для волосся Rowenta Wet&Dry Pro

Ваша нова секретна зброя для чудового вигляду в ці метушливі ранки! Вирівнювач для волосся Rowenta Wet&Dry Pro Hair Straighter забезпечує неперевершену зручність, завдяки універсальному вирівнюванню як сухого, так і підсушеного рушником волосся, яке все ще вологе на дотик. Насолоджуйтесь легким укладанням прямо після душу, заощаджуючи максимум часу в ранковій рутині, з вирівнювачем, що пропонує все, що вам потрібно, для найкращого вигляду щодня: нове покриття Nano Ceramic повністю захищає волосся для укладання з повним спокоєм, у той час як генератор іонів зменшує пухнастість, робить волосся гладким, слухняним і надає сяючого блиску. Надзвичайно широкі пластини забезпечують відмінне вирівнювання навіть густішого типу волосся, а система плаваючих пластин забезпечує ефективність одним рухом. Завдяки 6 налаштуванням температури — від 130 °C до 230 °C — які легко регулюються за допомогою простого та інтуїтивно зрозумілого LCD-екрану, цей високоефективний вирівнювач забезпечує чудові результати на всіх типах волосся.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Покриття пластин Покриття “Ultra Shine Nano Ceramic“  
Функції Укладка вологого і сухого волосся  
Плаваючі пластини    
1  
Wet hair  
Mixed  
45 x 90mm  
130°C to 230°C  
ТУРБОТА ПРО ВОЛЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Петля для підвішування    
Дисплей РК-дисплей  
Індикатор нагрівання    
Система безпеки Система блокування  
30  
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 110-240  V
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Тип нагрівального елементу Керамічний  
   
   
   

Документація

Запитання та відповіді

Ви можете продовжувати користуватися своїми звичайними засобами для укладання, наприклад гелями, кондиціонерами, мусами, тощо. Або (що значно краще) спеціальними засобами для захисту від впливу високої температури фену або випрямляча. Але ні в якому разі не користуйтеся випрямлячем після нанесення засобів для вирівнювання, оскільки це може сильно пошкодити волосся.
Ні, якщо ви користуєтеся класичним випрямлячем. Вимийте волосся шампунем і починайте укладання. Користуйтеся випрямлячем доти, доки волосся майже повністю не висохне.
Випрямлячем Wet & Dry можна робити укладання як на сухому, так і на мокрому волоссі.
Завжди розпочинайте випрямлення з волосся знизу: спершу обробіть потилицю, потім боки й наприкінці чубок.
Не робіть переривчастих рухів під час укладання. Вирівнюйте кожне пасмо одним плавним безперервним рухом. Повторіть при необхідності.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
• Коротка або каскадна зачіска або тонке й крихке волосся: випрямляч з вузькими або звичайними пластинами.
• Довге волосся (нижче плечей): широкі пластини спрощують і прискорюють процес випрямлення.
• Товсте неслухняне волосся, що важко піддається випрямленню: професійні випрямлячі з чорними пластинами.
Такі прилади призначені, передусім, для жінок з волоссям, що важко піддається випрямленню, кучерявим, в'юнким або дуже довгим волоссям. Такі пластини дозволяють економити час і дають відмінні результати.
• Тонке, ламке або пошкоджене волосся: від 80 до 150°C.
• Нормальне, тонке або м'яке волосся: від 150 до 170°C.
• Кучеряве, хвилясте або сильно в'юнке волосся: від 170 до 190°C.
• Волосся африканського типу або сильно кучеряве волосся: від 190 до 230°C.
У деяких моделях є автоматична система регулювання температури залежно від типу і стану здоров'я волосся.
Lissima допомагає випрямити довге волосся, волосся середньої довжини, каскадну зачіску, а також коротке каре.
Така система дозволяє адаптувати пластини під товщину волосся, зберігаючи постійний контакт для більш ефективного випрямлення.
Вона автоматично підлаштується під оптимальну температуру виходячи з типу (хвилясті, в'юнкі, тощо) й стану здоров'я (здорові, слабкі, тощо) волосся з метою їх захисту.
Покриття такого типу забезпечує природний захист волосся від дії тепла, надаючи йому блиску.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.