ROWENTA POCKET POWER SF1120F0

POCKET POWER SF1120F0
КОМПАКТНИЙ І ПОТУЖНИЙ

Компактний вирівнювач для легкого догляду за коротким волоссям і чубчиком.

Цей надійний інструмент для укладки забезпечує швидкі і ідеальні результати, оскільки висока температура поєднується з високою ефективністю. Красива зачіска без компромісів з якістю волосся, завдяки температурі вирівнювання 200 ° C і керамічному покриттю, що додає волоссю сяючий блиск. Це ідеальний супутник для вашого волосся в дорозі. Міні-вирівнювач ідеально підходить для короткого волосся та чубчику.

Номер для довідки : SF1120F0

POCKET POWER : COMPACT AND POWERFUL /p>

Незважаючи на скромні розміри, цей дорожній утюжок має високу продуктивність. Багато хто використовує Rowenta SF1120F0 не тільки як похідний варіант, але і в якості повнорозмірних щипців, адже потужність приладу дозволяє працювати з волоссям різної густоти та жорсткості. Особливості та переваги: Утюжок Rowenta оснащений тонкими, ідеально гладенькими керамічними пластинами. Він прекрасно підходить для укладання чолки, короткої стрижки (довжиною до плечей), а також кучерявого волосся, у тому числі неслухняного. Керамічне покриття забезпечує рівномірне нагрівання, гарне ковзання по локонах та делікатний вплив на них. Користувачі відзначають, що випрямляч для волосся неймовірно простий в управлінні і обслуговуванні — досить періодично протирати пластини м'якою тканиною. Використовуючи Rowenta SF1120F0, який прогрівається до t 200 С, за лічені хвилини можна отримати блискучі рівні пасма або акуратні пружні локони без шкоди для структури волосся. Пластини випрямляча гарантують надійне захоплення пасм й оптимальний тиск на них під час термічного впливу. Прилад поставляється в комплекті з термоізольованим наконечником. Компактні розміри (довжина 15,6 см) дозволяють легко знайти місце для його зберігання вдома або при необхідності розмістити в невеликій сумці під час подорожі. У щипцях передбачена опція захисту від перегріву. Де купити? ROWENTA надає унікальний гарантійний сервіс — до 10 років ремонту. Під такі умови підпадають всі оригінальні товари бренду, а реалізуються вони через звичайні й інтернет-магазини наших офіційних дистриб'юторів. Одержати більш детальну інформацію щодо характеристик та цін і замовити прилад для догляду за волоссям з доставкою по Україні можна в будь-який час через сайт. 

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Функції Ідеальне випрямлення  
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 110-240  V
Тип нагрівального елементу Керамічний  

Документація

Запитання та відповіді

Ви можете продовжувати користуватися своїми звичайними засобами для укладання, наприклад гелями, кондиціонерами, мусами, тощо. Або (що значно краще) спеціальними засобами для захисту від впливу високої температури фену або випрямляча. Але ні в якому разі не користуйтеся випрямлячем після нанесення засобів для вирівнювання, оскільки це може сильно пошкодити волосся.
Ні, якщо ви користуєтеся класичним випрямлячем. Вимийте волосся шампунем і починайте укладання. Користуйтеся випрямлячем доти, доки волосся майже повністю не висохне.
Випрямлячем Wet & Dry можна робити укладання як на сухому, так і на мокрому волоссі.
Завжди розпочинайте випрямлення з волосся знизу: спершу обробіть потилицю, потім боки й наприкінці чубок.
Не робіть переривчастих рухів під час укладання. Вирівнюйте кожне пасмо одним плавним безперервним рухом. Повторіть при необхідності.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
• Коротка або каскадна зачіска або тонке й крихке волосся: випрямляч з вузькими або звичайними пластинами.
• Довге волосся (нижче плечей): широкі пластини спрощують і прискорюють процес випрямлення.
• Товсте неслухняне волосся, що важко піддається випрямленню: професійні випрямлячі з чорними пластинами.
Такі прилади призначені, передусім, для жінок з волоссям, що важко піддається випрямленню, кучерявим, в'юнким або дуже довгим волоссям. Такі пластини дозволяють економити час і дають відмінні результати.
• Тонке, ламке або пошкоджене волосся: від 80 до 150°C.
• Нормальне, тонке або м'яке волосся: від 150 до 170°C.
• Кучеряве, хвилясте або сильно в'юнке волосся: від 170 до 190°C.
• Волосся африканського типу або сильно кучеряве волосся: від 190 до 230°C.
У деяких моделях є автоматична система регулювання температури залежно від типу і стану здоров'я волосся.
Lissima допомагає випрямити довге волосся, волосся середньої довжини, каскадну зачіску, а також коротке каре.
Така система дозволяє адаптувати пластини під товщину волосся, зберігаючи постійний контакт для більш ефективного випрямлення.
Вона автоматично підлаштується під оптимальну температуру виходячи з типу (хвилясті, в'юнкі, тощо) й стану здоров'я (здорові, слабкі, тощо) волосся з метою їх захисту.
Покриття такого типу забезпечує природний захист волосся від дії тепла, надаючи йому блиску.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.