Вирівнювач для волосся Rowenta SF3232F0

OPTILISS II IONIC SF3232F0
Легка та швидка укладка для гладкого волосся та сяючого блиску

Чарівність і блиск тепер в межах доступного, завдяки вирівнювачу для волосся ROWENTA For Elite OPTILISS, який пропонує ідеальне поєднання ефективного результату та бездоганного стилю. Ексклюзивне  покриття Keratin & Tourmaline в поєднанні з генератором іонів додає вишуканий блиск, зменшуючи статичну електрику і пухнастість волосся.  Насолоджуйтесь функцією постійного контролю температури і 10 налаштуваннями регулювання температури для кожного типу волосся, що об'єднуються для забезпечення приголомшливих результатів.

Номер для довідки : SF3232F0

Перевагитовару

Вирівнювач для волосся Rowenta For Elite OPTILISS IONIC 

Мрієте про професійний випрямляч для волосся за доступною ціною? Модель Rowenta SF3232F0 з терморегулятором — те що потрібно! Це компактний універсальний інструмент, який дозволяє швидко й акуратно укласти як тонке, так і густе волосся різної довжини. Утюжок можна використовувати не тільки для гладких зачісок, але й для завивки, як щипці (опція straight & curl).   Характеристики та переваги: Робочі пластини Rowenta SF3232F0 — це плаваючий механізм, який кожен раз автоматично підлаштовується залежно від товщини пасма.   Ви можете самі обирати оптимальну температуру випрямляча — в діапазоні від 130 до 230 С. Стилісти рекомендують орієнтуватися на індивідуальні особливості волосся (чим густіші й щільніші локони, тим вище може бути температура).   Утюжок Rowenta забезпечує максимально делікатний догляд завдяки: Ексклюзивному керамічному покриттю з турмаліновим напиленням. Волосся легко ковзає по гладкій поверхні, а сплутування і пошкодження виключаються. Кераміка до того ж забезпечує рівномірний нагрів по всій площині. Ефекту іонізації: волосся менше електризується і пушиться.   Як купити? Щоб відчути всі переваги сучасних технологій, замовляйте оригінальну продукцію ROWENTA. Вирівнювачі для волосся та інші брендові товари в Україні представляють наші офіційні партнери, які вказані на сайті. Оформити замовлення найзручніше через інтернет-магазин, у якому вам забезпечать доставку в будь-яке місто.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Покриття пластин Керамічне покриття  
Gender Women  
ТУРБОТА ПРО ВОЛЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 110-240  V
Straightening    
Curling    
Straighten    

Документація

Запитання та відповіді

Ви можете продовжувати користуватися своїми звичайними засобами для укладання, наприклад гелями, кондиціонерами, мусами, тощо. Або (що значно краще) спеціальними засобами для захисту від впливу високої температури фену або випрямляча. Але ні в якому разі не користуйтеся випрямлячем після нанесення засобів для вирівнювання, оскільки це може сильно пошкодити волосся.
Ні, якщо ви користуєтеся класичним випрямлячем. Вимийте волосся шампунем і починайте укладання. Користуйтеся випрямлячем доти, доки волосся майже повністю не висохне.
Випрямлячем Wet & Dry можна робити укладання як на сухому, так і на мокрому волоссі.
Завжди розпочинайте випрямлення з волосся знизу: спершу обробіть потилицю, потім боки й наприкінці чубок.
Не робіть переривчастих рухів під час укладання. Вирівнюйте кожне пасмо одним плавним безперервним рухом. Повторіть при необхідності.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
• Коротка або каскадна зачіска або тонке й крихке волосся: випрямляч з вузькими або звичайними пластинами.
• Довге волосся (нижче плечей): широкі пластини спрощують і прискорюють процес випрямлення.
• Товсте неслухняне волосся, що важко піддається випрямленню: професійні випрямлячі з чорними пластинами.
Такі прилади призначені, передусім, для жінок з волоссям, що важко піддається випрямленню, кучерявим, в'юнким або дуже довгим волоссям. Такі пластини дозволяють економити час і дають відмінні результати.
• Тонке, ламке або пошкоджене волосся: від 80 до 150°C.
• Нормальне, тонке або м'яке волосся: від 150 до 170°C.
• Кучеряве, хвилясте або сильно в'юнке волосся: від 170 до 190°C.
• Волосся африканського типу або сильно кучеряве волосся: від 190 до 230°C.
У деяких моделях є автоматична система регулювання температури залежно від типу і стану здоров'я волосся.
Lissima допомагає випрямити довге волосся, волосся середньої довжини, каскадну зачіску, а також коротке каре.
Така система дозволяє адаптувати пластини під товщину волосся, зберігаючи постійний контакт для більш ефективного випрямлення.
Вона автоматично підлаштується під оптимальну температуру виходячи з типу (хвилясті, в'юнкі, тощо) й стану здоров'я (здорові, слабкі, тощо) волосся з метою їх захисту.
Покриття такого типу забезпечує природний захист волосся від дії тепла, надаючи йому блиску.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.