ROWENTA FOR ELITE LISS & CURL SF4412D4

LISS & CURL SF4412D4
ІДЕАЛЬНЕ ВИРІВНЮВАННЯ ТА ЗАВИВКА

За допомогою універсального вирівнювача Liss & Curl ви зможете не тільки вирівняти неслухняні кучері, а й створити неповторнілокони. Завдяки спеціальній округлій формі пластин локонам легко надати форму без пошкодження волосся, а запатентоване покриття пластин Ultra Shine Nano Ceramic захищає від перегріву. За допомогою LCD-дисплея ви зможете підібрати ідеальну температуру спеціально для вашого типу волосся.

Номер для довідки : SF4412D4

Вирівнювач для волосся ROWENTA SF4412

Високі рейтинги у покупців вирівнювач волосся Rowenta SF4412 має завдяки функціональності, ергономічності та безпеці:   ●електронне управління та РК-дисплей дають змогу контролювати температуру нагріву до градуса, обирати відповідно до інструкції режим для тонкого або густого волосся; ●вирівнювач має керамічні «плаваючі» пластини, які рівномірно та делікатно нагрівають волосся; ●іонізація запобігає електризуванню; ●пластини нагріваються до робочої температури + 1300С за 30 секунд; ●система блокування та захисту від перегріву відключать прилад від мережі.   Утюжок для волосся завдяки півкруглим тонким пластинам можна використовувати для створення локонів, хвилястих зачісок, підкручувати за його допомогою кінчики.  Інші важливі характеристики — невеликі габарити (33х10х6 см у пакуванні) та вага – 0,5 кг.   Щоб купити вирівнювач волосся Rowenta SF4412, завітайте до будь-якого інтернет-магазину наших офіційних дистриб’юторів в Україні, які вказані на сайті.   Розширена гарантія та можливість відремонтувати навіть найбільш делікатну техніку протягом 10 років свідчать про те, що Rowenta цінує довіру покупців.  

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Покриття пластин Покриття “Ultra Shine Nano Ceramic“  
Функції Ідеальне випрямлення і завивка  
Розмір пластин 90 x 25  mm
Плаваючі пластини    
Налаштування температури пластини від 130°C до 230  °C
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Дисплей РК-дисплей  
Індикатор нагрівання    
Час нагрівання 30  s
Система безпеки Система блокування  
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 110-240  V
Гарантія 1РІК  
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Тип нагрівального елементу Алюмінієвий  
Довжина шнура живлення 1.8  m
Кольори Чорний і рожевий  

Документація

Запитання та відповіді

Ви можете продовжувати користуватися своїми звичайними засобами для укладання, наприклад гелями, кондиціонерами, мусами, тощо. Або (що значно краще) спеціальними засобами для захисту від впливу високої температури фену або випрямляча. Але ні в якому разі не користуйтеся випрямлячем після нанесення засобів для вирівнювання, оскільки це може сильно пошкодити волосся.
Ні, якщо ви користуєтеся класичним випрямлячем. Вимийте волосся шампунем і починайте укладання. Користуйтеся випрямлячем доти, доки волосся майже повністю не висохне.
Випрямлячем Wet & Dry можна робити укладання як на сухому, так і на мокрому волоссі.
Завжди розпочинайте випрямлення з волосся знизу: спершу обробіть потилицю, потім боки й наприкінці чубок.
Не робіть переривчастих рухів під час укладання. Вирівнюйте кожне пасмо одним плавним безперервним рухом. Повторіть при необхідності.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
• Коротка або каскадна зачіска або тонке й крихке волосся: випрямляч з вузькими або звичайними пластинами.
• Довге волосся (нижче плечей): широкі пластини спрощують і прискорюють процес випрямлення.
• Товсте неслухняне волосся, що важко піддається випрямленню: професійні випрямлячі з чорними пластинами.
Такі прилади призначені, передусім, для жінок з волоссям, що важко піддається випрямленню, кучерявим, в'юнким або дуже довгим волоссям. Такі пластини дозволяють економити час і дають відмінні результати.
• Тонке, ламке або пошкоджене волосся: від 80 до 150°C.
• Нормальне, тонке або м'яке волосся: від 150 до 170°C.
• Кучеряве, хвилясте або сильно в'юнке волосся: від 170 до 190°C.
• Волосся африканського типу або сильно кучеряве волосся: від 190 до 230°C.
У деяких моделях є автоматична система регулювання температури залежно від типу і стану здоров'я волосся.
Lissima допомагає випрямити довге волосся, волосся середньої довжини, каскадну зачіску, а також коротке каре.
Така система дозволяє адаптувати пластини під товщину волосся, зберігаючи постійний контакт для більш ефективного випрямлення.
Вона автоматично підлаштується під оптимальну температуру виходячи з типу (хвилясті, в'юнкі, тощо) й стану здоров'я (здорові, слабкі, тощо) волосся з метою їх захисту.
Покриття такого типу забезпечує природний захист волосся від дії тепла, надаючи йому блиску.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.