ROWENTA INIMITABLE ULTIMATE EXPERIENCE SF8230F0

INIMITABLE ULTIMATE EXPERIENCE SF8230F0
Відтепер професійна техніка - ваша

Ніщо не може зрівнятися з цим свіжим і п'янким відчуттям виходу з салону. Тепер випрямляч для волосся Rowenta Ultimate Experience дозволяє вам досягти того ж неймовірного відчуття, не виходячи з дому. Пробудіть почуття і випробуйте винятковий інструмент для моделювання зачіски, який зробить революцію у вашому стайлінгу. Бездоганне лакове покриття Ultra Glide та спеціальна професійна ручка, що робить професійну зачіску без зусиль гарантують ідеальні результати. Відчувайте себе так само приголомшливо, як ви виглядаєте. 

Номер для довідки : SF8230F0

*at 180°

Перевагитовару

НЕОБМЕЖЕНИЙ випрямляч для волосся Rowenta Ultimate Experience

Як професійна модель, робочі пластини Rowenta SF8230F0 виконані з кераміки. Завдяки цьому забезпечуються рівномірне нагрівання і дбайлива дія на волосся. Утюжок Rowenta оснащений знімною ексклюзивною щіткою, тому, використовуючи один прилад, можна отримати й ідеально рівні пасма, й хвилясті пружні локони. Особливості та переваги: Нарешті з'явився професійний випрямляч волосся для укладання в домашніх умовах! У нього є все, щоб потрапити до вашого особистого рейтингу як найкращі щипці: ергономічна конструкція; швидке нагрівання; п'ять налаштувань температури в діапазоні від 120 до 200 С, щоб підібрати підходящий режим для волосся різного типу; термоконтроль. Це універсальний прилад: ширина ідеально гладеньких плаваючих 3D-пластин — 2,5 см, що дає змогу створювати зачіски на волоссі різної довжини та густоти. З Rowenta SF8230F0 ваше волосся завжди буде сяяти здоровим блиском, а ви  виглядатиме як після відвідування салону. Для безпечного використання випрямляча, який завдяки компактним розмірам можна брати з собою у дорогу, передбачено спеціальний термоковпачок та режим автовідключення. Як і де купити щипці? Техніку Rowenta для догляду за волоссям в Україні представляють офіційні дистриб'ютори бренду, які вказані на сайті. Порівняти характеристики та ціни, вибрати та замовити випрямляч для волосся можна в інтернет-магазині. Під час доставки обов'язково перевіряйте гарантійний талон.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Покриття пластин Керамічне покриття  
Функції Absolute straight, curls and waves  
Система завивки    
Плаваючі пластини    
2  
   
Dry hair  
Mixed  
25 x 90 mm  
120°C to 200°C  
ТУРБОТА ПРО ВОЛЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Холодний кінчик    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Дисплей Світлодіодний дисплей  
Індикатор нагрівання    
Система безпеки Термозахисний ковпак  
Автоматичне вимкнення 45 min  
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 220-240  V
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Тип нагрівального елементу Керамічний  
Довжина шнура живлення 2.70  m
Кольори BLACK & COPPER  
Додаткові аксесуари в комплекті Comb & thermo-resist cap  
   
   
   

Документація

Запитання та відповіді

Ви можете продовжувати користуватися своїми звичайними засобами для укладання, наприклад гелями, кондиціонерами, мусами, тощо. Або (що значно краще) спеціальними засобами для захисту від впливу високої температури фену або випрямляча. Але ні в якому разі не користуйтеся випрямлячем після нанесення засобів для вирівнювання, оскільки це може сильно пошкодити волосся.
Ні, якщо ви користуєтеся класичним випрямлячем. Вимийте волосся шампунем і починайте укладання. Користуйтеся випрямлячем доти, доки волосся майже повністю не висохне.
Випрямлячем Wet & Dry можна робити укладання як на сухому, так і на мокрому волоссі.
Завжди розпочинайте випрямлення з волосся знизу: спершу обробіть потилицю, потім боки й наприкінці чубок.
Не робіть переривчастих рухів під час укладання. Вирівнюйте кожне пасмо одним плавним безперервним рухом. Повторіть при необхідності.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
• Коротка або каскадна зачіска або тонке й крихке волосся: випрямляч з вузькими або звичайними пластинами.
• Довге волосся (нижче плечей): широкі пластини спрощують і прискорюють процес випрямлення.
• Товсте неслухняне волосся, що важко піддається випрямленню: професійні випрямлячі з чорними пластинами.
Такі прилади призначені, передусім, для жінок з волоссям, що важко піддається випрямленню, кучерявим, в'юнким або дуже довгим волоссям. Такі пластини дозволяють економити час і дають відмінні результати.
• Тонке, ламке або пошкоджене волосся: від 80 до 150°C.
• Нормальне, тонке або м'яке волосся: від 150 до 170°C.
• Кучеряве, хвилясте або сильно в'юнке волосся: від 170 до 190°C.
• Волосся африканського типу або сильно кучеряве волосся: від 190 до 230°C.
У деяких моделях є автоматична система регулювання температури залежно від типу і стану здоров'я волосся.
Lissima допомагає випрямити довге волосся, волосся середньої довжини, каскадну зачіску, а також коротке каре.
Така система дозволяє адаптувати пластини під товщину волосся, зберігаючи постійний контакт для більш ефективного випрямлення.
Вона автоматично підлаштується під оптимальну температуру виходячи з типу (хвилясті, в'юнкі, тощо) й стану здоров'я (здорові, слабкі, тощо) волосся з метою їх захисту.
Покриття такого типу забезпечує природний захист волосся від дії тепла, надаючи йому блиску.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.