ROWENTA EXPRESS STYLE SF1810F0

EXPRESS STYLE SF1810F0
Гладке волосся миттєво

З вирівнювачем для волосся Rowenta Express Style ви можете отримати все: легке вирівнювання, ідеальні результати в найкоротші терміни та зручну зачіску у форматі, що підходить для волосся будь-якої довжини. Випробуйте ідеальне ковзання завдяки покриттю Ceramic Tourmaline. Дві різні температури задовольняють всі ваші потреби - 180 ° C для високоефективних результатів і режим Boost 210 ° C для складних ділянок - з пластинами на 20% довшими *, щоб з легкістю охопити навіть найдовше волосся.

Номер для довідки : SF1810F0

Перевагитовару

Вирівнювач для волосся Express Style: Легке укладання волосся

Чудовий зовнішній вигляд та ідеальне вирівнювання волосся у найкоротші терміни: вирівнювач для волосся Rowenta Express Style - це простий у використанні прилад для укладання з двома налаштуваннями температури та подовженими пластинами для охоплення будь-якої довжини волосся. Домогтися ідеального вирівнювання ще ніколи не було так просто: 180°C для високоефективних результатів та режим BOOST 210°C для складного волосся. Добре продуманий дизайн, що включає в себе на 20% довші пластини * для полегшення укладання довгого волосся, поєднується з простим керуванням однією кнопкою, покращеною ергономікою та чудовим ковзанням завдяки керамічному турмаліновому покриттю. Функція Straight & Curl пропонує повну універсальність, щоб отримати значно більше, ніж просто вирівнювання. А плаваючі пластини забезпечують ефективність одним рухом для швидкого та рівномірного результату. Завдяки швидкому нагріванню, для створення зачіски в найкоротші терміни, Rowenta Express Style забезпечує безпроблемне вирівнювання волосся і бездоганний зовнішній вигляд день у день.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Покриття пластин Кераміко-турмалінове  
Функції Ідеальне випрямлення і завивка  
Система завивки    
Плаваючі пластини    
1  
Dry hair  
Mixed  
180°C to 210°C  
ТУРБОТА ПРО ВОЛЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Холодний кінчик    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Петля для підвішування    
Дисплей Світлодіодний дисплей  
Індикатор нагрівання    
Система безпеки Система блокування  
45  
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Voltage 110-240  V
Шнур з можливістю обертання на 360°    
Тип нагрівального елементу Керамічний  
   
   
   
   

Документація

Запитання та відповіді

Ви можете продовжувати користуватися своїми звичайними засобами для укладання, наприклад гелями, кондиціонерами, мусами, тощо. Або (що значно краще) спеціальними засобами для захисту від впливу високої температури фену або випрямляча. Але ні в якому разі не користуйтеся випрямлячем після нанесення засобів для вирівнювання, оскільки це може сильно пошкодити волосся.
Ні, якщо ви користуєтеся класичним випрямлячем. Вимийте волосся шампунем і починайте укладання. Користуйтеся випрямлячем доти, доки волосся майже повністю не висохне.
Випрямлячем Wet & Dry можна робити укладання як на сухому, так і на мокрому волоссі.
Завжди розпочинайте випрямлення з волосся знизу: спершу обробіть потилицю, потім боки й наприкінці чубок.
Не робіть переривчастих рухів під час укладання. Вирівнюйте кожне пасмо одним плавним безперервним рухом. Повторіть при необхідності.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
• Коротка або каскадна зачіска або тонке й крихке волосся: випрямляч з вузькими або звичайними пластинами.
• Довге волосся (нижче плечей): широкі пластини спрощують і прискорюють процес випрямлення.
• Товсте неслухняне волосся, що важко піддається випрямленню: професійні випрямлячі з чорними пластинами.
Такі прилади призначені, передусім, для жінок з волоссям, що важко піддається випрямленню, кучерявим, в'юнким або дуже довгим волоссям. Такі пластини дозволяють економити час і дають відмінні результати.
• Тонке, ламке або пошкоджене волосся: від 80 до 150°C.
• Нормальне, тонке або м'яке волосся: від 150 до 170°C.
• Кучеряве, хвилясте або сильно в'юнке волосся: від 170 до 190°C.
• Волосся африканського типу або сильно кучеряве волосся: від 190 до 230°C.
У деяких моделях є автоматична система регулювання температури залежно від типу і стану здоров'я волосся.
Lissima допомагає випрямити довге волосся, волосся середньої довжини, каскадну зачіску, а також коротке каре.
Така система дозволяє адаптувати пластини під товщину волосся, зберігаючи постійний контакт для більш ефективного випрямлення.
Вона автоматично підлаштується під оптимальну температуру виходячи з типу (хвилясті, в'юнкі, тощо) й стану здоров'я (здорові, слабкі, тощо) волосся з метою їх захисту.
Покриття такого типу забезпечує природний захист волосся від дії тепла, надаючи йому блиску.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.