ROWENTA FOR ELITE EASYLISS 2 SF1612F0

EASYLISS 2 SF1612F0
Легка та гладка укладка 

Розроблений для ідеального вирівнювання без зайвого клопоту, вирівнювач для волосся ROWENTA FOR ELITE EASYLISS ідеально підходить для швидких і простих результатів, на які ви можете розраховувати кожного дня. Цей надійний вирівнювач відрізняється простим керуванням однією кнопкою і налаштуванням монотемператури 200 ° C, що забезпечує більш швидку і просту процедуру ритуалу краси.

Номер для довідки : SF1612F0

Перевагитовару

Вирівнювач для волосся ROWENTA FOR ELITE EASYLISS

Компактний універсальний утюжок, який допоможе отримати гладку зачіску або гарні кучері в домашніх умовах. Модель Rowenta SF1612F0 відрізняє лаконічний дизайн, просте управління, оптимальний набір опцій та доступна ціна. Гарна потужність і універсальна ширина пластин (2,5 см) дозволяють робити укладку волосся різної довжини і густоти. Можливості та переваги: Утюжок Rowenta оснащений пластинами з кераміко-турмаліновим покриттям, яке забезпечує легке ковзання. Таке напилення попереджає пошкодження волосся і знімає статичну електрику, роблячи локони слухняними та ідеально гладенькими (ефект іонізації). Кераміка гарантує рівномірний нагрів, довго зберігає тепло й запобігає пересушуванню волосся.  Rowenta SF1612F0 прогрівається до t 200 С і може бути використана для догляду за нормальним і жорстким волоссям. Нагрівання займає не більше однієї хвилини. Плаваючі пластини щипців забезпечують надійне і водночас акуратне захоплення пасм різної товщини, і таким чином гарантують оптимальний тиск на волосся під час укладання. Вигнуті краї випрямляча дозволяють формувати стильні укладки з горизонтальними та спіральними завитками (система straight & curl). Шарнірне кріплення шнура збільшує мобільність приладу та виключає перекручування під час роботи. У пристрої передбачений захист від перегріву, завдяки чому зменшуються ризики пересушування волосся та поломки самих щипців. Як замовити? Щоб купити оригінальний випрямляч для волосся, звертайтеся до офіційних дистриб'юторів ROWENTA в Україні, які вказані на сайті. Наші партнери реалізують товари бренду через звичайні й інтернет-магазини. При покупці переконайтеся в наявності гарантійного талона — він надає право на розширений сервіс і ремонт до 10 років.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Покриття пластин Кераміко-турмалінове  
Плаваючі пластини    
Number of floating plates 1  
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Індикатор нагрівання    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 110-240  V
Шнур з можливістю обертання на 360°    

Документація

Запитання та відповіді

Ви можете продовжувати користуватися своїми звичайними засобами для укладання, наприклад гелями, кондиціонерами, мусами, тощо. Або (що значно краще) спеціальними засобами для захисту від впливу високої температури фену або випрямляча. Але ні в якому разі не користуйтеся випрямлячем після нанесення засобів для вирівнювання, оскільки це може сильно пошкодити волосся.
Ні, якщо ви користуєтеся класичним випрямлячем. Вимийте волосся шампунем і починайте укладання. Користуйтеся випрямлячем доти, доки волосся майже повністю не висохне.
Випрямлячем Wet & Dry можна робити укладання як на сухому, так і на мокрому волоссі.
Завжди розпочинайте випрямлення з волосся знизу: спершу обробіть потилицю, потім боки й наприкінці чубок.
Не робіть переривчастих рухів під час укладання. Вирівнюйте кожне пасмо одним плавним безперервним рухом. Повторіть при необхідності.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
• Коротка або каскадна зачіска або тонке й крихке волосся: випрямляч з вузькими або звичайними пластинами.
• Довге волосся (нижче плечей): широкі пластини спрощують і прискорюють процес випрямлення.
• Товсте неслухняне волосся, що важко піддається випрямленню: професійні випрямлячі з чорними пластинами.
Такі прилади призначені, передусім, для жінок з волоссям, що важко піддається випрямленню, кучерявим, в'юнким або дуже довгим волоссям. Такі пластини дозволяють економити час і дають відмінні результати.
• Тонке, ламке або пошкоджене волосся: від 80 до 150°C.
• Нормальне, тонке або м'яке волосся: від 150 до 170°C.
• Кучеряве, хвилясте або сильно в'юнке волосся: від 170 до 190°C.
• Волосся африканського типу або сильно кучеряве волосся: від 190 до 230°C.
У деяких моделях є автоматична система регулювання температури залежно від типу і стану здоров'я волосся.
Lissima допомагає випрямити довге волосся, волосся середньої довжини, каскадну зачіску, а також коротке каре.
Така система дозволяє адаптувати пластини під товщину волосся, зберігаючи постійний контакт для більш ефективного випрямлення.
Вона автоматично підлаштується під оптимальну температуру виходячи з типу (хвилясті, в'юнкі, тощо) й стану здоров'я (здорові, слабкі, тощо) волосся з метою їх захисту.
Покриття такого типу забезпечує природний захист волосся від дії тепла, надаючи йому блиску.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.