Вирівнювач для волосся Rowenta SF3232F0

OPTILISS II IONIC SF3232F0
Легка та швидка укладка для гладкого волосся та сяючого блиску

Чарівність і блиск тепер в межах доступного, завдяки вирівнювачу для волосся ROWENTA For Elite OPTILISS, який пропонує ідеальне поєднання ефективного результату та бездоганного стилю. Ексклюзивне  покриття Keratin & Tourmaline в поєднанні з генератором іонів додає вишуканий блиск, зменшуючи статичну електрику і пухнастість волосся.  Насолоджуйтесь функцією постійного контролю температури і 10 налаштуваннями регулювання температури для кожного типу волосся, що об'єднуються для забезпечення приголомшливих результатів.

Номер для довідки : SF3232F0

899,00 UAH1 UAH 899.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

Вирівнювач для волосся Rowenta For Elite OPTILISS IONIC 

Вдосконалюйте свій ритуал краси еффективними результатами та бездоганним  сяючим блиском. Вирівнювач для волосся ROWENTA For Elite OPTILISS IONIC - це високоефективний інструмент для укладання волосся з ексклюзивним  покриттям Keratin & Tourmaline, яке вирівнює волосся і надає їм природнього блиску. Генератор іонів нейтралізує статичну електрику і пухнастість волосся. 10 температурних налаштувань забезпечують швидке і ефективне випрівнювання, піклуючись про будь-якому тип волосся, для задоволення ваших повсякденних потреб укладання. Ефективність системи плаваючих пластин  одним рухом поєднується з 30-секундним часом розігріву, щоб зробити ваш образ бездоганним за лічені секунди. І на додаток, простота використання та керування і ряд зручних функцій забезпечують винятковий вирівнювач, який додасть сяючого блиску вашій зачісці кожного дня.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Покриття пластин Керамічне покриття  
Gender Women  
ТУРБОТА ПРО ВОЛЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 110-240  V
Кольори Black & Pink  
Straightening    
Curling    
Straighten    

Документація

Запитання та відповіді

Ви можете продовжувати користуватися своїми звичайними засобами для укладання, наприклад гелями, кондиціонерами, мусами, тощо. Або (що значно краще) спеціальними засобами для захисту від впливу високої температури фену або випрямляча. Але ні в якому разі не користуйтеся випрямлячем після нанесення засобів для вирівнювання, оскільки це може сильно пошкодити волосся.
Ні, якщо ви користуєтеся класичним випрямлячем. Вимийте волосся шампунем і починайте укладання. Користуйтеся випрямлячем доти, доки волосся майже повністю не висохне.
Випрямлячем Wet & Dry можна робити укладання як на сухому, так і на мокрому волоссі.
Завжди розпочинайте випрямлення з волосся знизу: спершу обробіть потилицю, потім боки й наприкінці чубок.
Не робіть переривчастих рухів під час укладання. Вирівнюйте кожне пасмо одним плавним безперервним рухом. Повторіть при необхідності.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
• Коротка або каскадна зачіска або тонке й крихке волосся: випрямляч з вузькими або звичайними пластинами.
• Довге волосся (нижче плечей): широкі пластини спрощують і прискорюють процес випрямлення.
• Товсте неслухняне волосся, що важко піддається випрямленню: професійні випрямлячі з чорними пластинами.
Такі прилади призначені, передусім, для жінок з волоссям, що важко піддається випрямленню, кучерявим, в'юнким або дуже довгим волоссям. Такі пластини дозволяють економити час і дають відмінні результати.
• Тонке, ламке або пошкоджене волосся: від 80 до 150°C.
• Нормальне, тонке або м'яке волосся: від 150 до 170°C.
• Кучеряве, хвилясте або сильно в'юнке волосся: від 170 до 190°C.
• Волосся африканського типу або сильно кучеряве волосся: від 190 до 230°C.
У деяких моделях є автоматична система регулювання температури залежно від типу і стану здоров'я волосся.
Lissima допомагає випрямити довге волосся, волосся середньої довжини, каскадну зачіску, а також коротке каре.
Така система дозволяє адаптувати пластини під товщину волосся, зберігаючи постійний контакт для більш ефективного випрямлення.
Вона автоматично підлаштується під оптимальну температуру виходячи з типу (хвилясті, в'юнкі, тощо) й стану здоров'я (здорові, слабкі, тощо) волосся з метою їх захисту.
Покриття такого типу забезпечує природний захист волосся від дії тепла, надаючи йому блиску.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.