ROWENTA FOR ELITE UNLIMITED LOOKS

UNLIMITED LOOKS

Експерементуйте з зачісками кожен день

Мультистайлер Rowenta допоможе створити неповторну укладку на будь-який випадок. У комплект входять декілька насадок для завивки і вирівнювання, за допомогою яких ви зможете експериментувати із зачісками. Завдяки кератиновому покриттю всіх насадок волосся не втратять свій природний блиск і красу.

Номер для довідки : CF4132D0

1 199,00 UAH1 UAH 1199.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

НОВИЙ ОБРАЗ КОЖНОГО ДНЯ

Rowenta представляє цілий набір для створення нових образів, як в салоні.

Завдяки різним насадкам Мультистайлер допоможе створити професійне укладання для будь-якого заходу: гладеньке пряме волосся на ділову зустріч, пружні локони для вечірки, ніжні локони або гофре для романтичного вечора.

Експериментуйте з волоссям кожен день - воно захищено від пересушування і втрати природного блиску завдяки спеціальному кератіновую покриттю насадок.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 0046  W
0036  W
0045  W
Температурні режими 1  
1  
1  
1  
Покриття Покриття пластин з кератином і турмаліном  
Керамічне покриття  
Професійне покриття "Keratin & Shine"  
Функції Мультистайлінг  
Локони, кучері  
Локони, кучері  
Локони, кучері  
Діаметр втулки нагрівальної 16 та 32  mm
13 - 25  mm
25  mm
Універсальний розмір    
   
   
Регульована температура 180  °C
200  °C
200  °C
200  °C
Набір аксесуарів №1: Елементи, що нагріваються : завивач 16, завивач 32, пласка плойка, випрямляч/щипці  
Рукавичка  
Набір аксесуарів №2: Компоненти, що знімаються : щітка, спіральна щітка  
Набір аксесуарів №3: 4 затискачі, 2 елітні "невидимки"  
Термоізольований наконечник    
   
   
   
Беззвучний Не підлягає використанню  
   
Не підлягає використанню  
Індикатор нагріву    
   
   
   
Петля для підвішування    
   
   
   
Чохол    
   
   
Напруга 110-240  V
100-240  V
100-240  V
100-240  V
Шнур, що обертається    
   
   
   
Тип нагрівального елементу Алюмінієвий  
Алюмінієвий  
Алюмінієвий  
Довжина шнура електроживлення 1,8  m
1,8  m
1,8  m
Кольори Чорний  
Білий/чорний  
Чорний  
Гарантія 1РІК  
1РІК  
1РІК  

Запитання та відповіді

Найкраще дочекатися, доки прилад охолоне, щоб уникнути опіків. Натисніть на «язички» збоку пластин і зніміть їх. Установлюючи нові пластини, вставте їх до упора й переконайтеся, що вони надійно зафіксовані на місці.
При намотуванні пасма волосся на прилад використовуйте ту саму ділянку приладу, не намагайтеся захопити всю довжину приладу. Вільною рукою притримуйте холодний кінчик приладу.
Упродовж використання секція циліндра щипців для завивки дуже сильно нагрівається, тож будьте обережні й не торкайтеся нею до шкіри. Не дозволяйте шнуру живлення торкатися гарячих частин приладу.
Установіть потрібну настройку й зачекайте приблизно 10 хвилин, доки прилад нагріється до потрібної температури.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Використовуйте щітку великого діаметру для загального укладання і маленького діаметру для фінішних штрихів (створення виразних завитків всередину або назовні).
Волосся має бути чистим, розпрямленим і сухим, щоб не допустити його ушкодження.
Обов’язково витягніть шнур живлення приладу з розетки й залиште прилад для охолодження на захисній стійці. Коли прилад повністю охолоне, протріть його циліндр вологою ганчіркою. В жодному разі не допускайте потрапляння води або іншої рідини всередину рукоятки.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ні. Не наносьте на волосся хімічні засоби для догляду за волоссям упродовж використання приладу. Ці засоби треба наносити, коли волосся охолоне й щипці більше не використовуватимуться. Також не застосовуйте прилад на синтетичному волоссі, наприклад на нарощеному волоссі або на перуках.
Так. Уложіть пасмо волосся біля коренів між затиском і циліндром, потім закрийте затиск, щоб зафіксувати волосся. Обережно проведіть вирівнювачем до кінчиків волосся, утворюючи пряме гладке волосся.
Так. Треба намотати волосся навколо приладу, зачекати приблизно 20 с і відпустити локон. Повторіть цю процедуру кілька разів і для всього волосся. Не розчісуйте волосся одразу після охолодження, щоб отримати більш природний хвилястий вигляд волосся.
Радимо використовувати пасма не більше 2-3 см завширшки.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Зверніться до розділу «Аксесуари» на веб-сайті, де ви легко знайдете все, що потрібно для вашого виробу.
Детальну інформацію можна знайти в розділі «Гарантія» цього веб-сайту.